balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program

Go down 
+2
cigla^
Šaban
6 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri sij 07, 2009 2:17 pm

Teamspeak. Moćan program koji služi prvenstveno da bi olakšao izveštaj o neprijateljskim položajima. Program je vrlo mali i ne zahtjeva velike resurse. Nije potrebno imati jako računalo da bi se program koristio. Više nije potrebno skidati prste sa tastature pritiskati slovo T i gledati u tastaturu dok pišemo. Bili smo svesni mukotrpnog tipkanja i pisanja kratica. Ne da smo bili ubijeni često puta već smo i kasnili sa dojavom neprijateljskog položaja. Sada više nema problema. Teamspeak je besplatan i dostupan svima. Potrebne su nam slušalice sa mikrofonom i to je sve. Program skinemo sa adrese http://www.teamspeak.com/ i instaliramo. Sam program koristi internetsku tačku samog servera. Dakle drugim rečima u našem slučaju teamspeak koristi IP adresu Balkan force servera i omogučuje posjetiteljima komunikaciju.
Za razgovor putem teamspeaka na našem serveru nije potrebno da ste u član (u klanu). Dovoljno je da se obratite Rufi-ju ili Sabanu da bi dobili IP i lozinku (pasword). Nakon toga se spojite i pričate sa svojim timom i reportate enemy.
I nakon što ste mrtvi možete reportat, a tada se to zove Ghost-anje (duhovi, aveti). Mi u svome klanu kada igramo jedni protiv drugih ne gostamo jer se medusobno poštujemo. Ghostamo protiv drugih kao i svi ostali. Team speak omogučuje više kanala tako da napad može da bude na jednom kanalu a obrana na drugom. U međusobnom takmičenju mi na jednom kanalu nikada ne govorimo za svoje članove na drugom kanalu da su budale, pederi i nikada im ne spominjemo majke. Poštujemo svoje članove pa makar nas oni ne čuju.
Zato svima koji žele da isprobaju blagodati ovoga programa ali i on pruža mnogo više. Često se nađemo mi iz klana na TS i šegačimo (teramo šalu, zeku-peku, zajebanciju). Udaljeni smo mnogo kilometara pa čak i tisuće kilometara a TS nas tako zbližava i daje osećaj bliskosti sa svojim članovima. Nebrojeno puta je bio dogovor o isporuci neke robe, sastanka na kavi ili nešto slično upravo preko TS.
TS je strašan, kao Skype ali mnogo brži i bolji a napravljen je samo za igru.
Bez obaveze dođite na TS popričajte, našalite se i nemorate biti članovi klana {bf}. Na naš server je dobro došao bilo tko. Nije bitno koje si nacije ili vjere, bitno je da želiš da se družiš sa ljudima koji vole da igraju AA a TS će ti samo olakšati igru. Vjeruj i uvjeri se. Jednom tko proba TS nemože bez njega.
Trudimo se da stranicu osim na Balkanskom jeziku pišemo i na engleskom tako da ste svi dobro došli. Nema veze i ako si peder ili pička knama si dobro došao. Sida (aids) virus se ne širi preko net-a. Sada ću dolje linkati mali razgovor koji se desio na TS neki dan da bi vam bolje dočarao kako to izgleda. TS ima mogučnost i snimanja razgovora. Ja to inače ne koristim ali sam sada to napravio u reklamirajuće svrhe. Bez obzira na to želim da vas upozorim da pazite o kome čete šta govoriti jer taj uvek može da vas snimi. Budite oprezni. Bolje pregrist jezik nego posle govno. Poštovanje prema svima.
Eto to bi bilo sve. Ovaj post sam napisao inspiriran time što sam neki dn bio u obrani sa Ozujska i Cizma. Sa njima sam morao reportat preko tastature i nisam im mogao nista napistati kad sam mrtav, a sa svojim članom klana sam se normalno čuo preko TS.
Još jednom bih rekao da se nemoraju učlanjivat u klan da bi došli na TS.
Eto toliko za sada a sada ispod link sa youtube.



Zadnja promjena: sabann; pon sij 19, 2009 12:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri sij 07, 2009 3:16 pm

ne, ja ne mogu da vjerujem svojim dojkama!!! Very Happy jjebote, koji si ti car...decki, legende ste!!! What a Face
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri sij 07, 2009 6:22 pm

kakav jebeni monty pajton.
ovo je balkanska rapsodija cheers
bounce Basketball bom
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Diavolo
Admin
Diavolo


Number of posts : 286
Age : 45
Reputation : 12
Points : 128
Registration date : 08.09.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri sij 07, 2009 6:48 pm

ja nemam rijeci svaka ti cast majke mi cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri sij 07, 2009 6:55 pm

diavolo kakvu pec imas


jel imas kod kuce grijanje
[Vrh] Go down
Diavolo
Admin
Diavolo


Number of posts : 286
Age : 45
Reputation : 12
Points : 128
Registration date : 08.09.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri sij 07, 2009 6:58 pm

hehehehehehehheheh rekli su da ce biti grejanja jos par sati,onda struja majka Very Happy
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptypon vel 02, 2009 12:25 pm

Pozdrav svima,
evo ja sam se danas regao na vašem portalu.
Kako sam malo stariji dječačić i tehnika mi nije nešto molim za pomoc kod spajanja na TS.
Diavolo mi je danas objasnio i uradio sam sve kako je rekao ,ja njega čujem ali mene nitko.
Kaj da napravim?
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptypon vel 02, 2009 3:29 pm

cro104 je napisao/la:
Pozdrav svima,
evo ja sam se danas regao na vašem portalu.
Kako sam malo stariji dječačić i tehnika mi nije nešto molim za pomoc kod spajanja na TS.
Diavolo mi je danas objasnio i uradio sam sve kako je rekao ,ja njega čujem ali mene nitko.
Kaj da napravim?

nema frke,riješio sam
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptyuto vel 03, 2009 12:49 pm

bravo dražen, ma nismo ni sumnjali da nečeš da rešiš. Sada ti preostaje da slušaš naređenja i izvršavaš zadatke lol!
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptysri vel 04, 2009 10:13 am

lol
Naređivati volim ali da mi netko naređuje e to ne volim.
Ovdje mogu slobodno da se izražavam i javno davati svoja mišljenja a vi mi niste žena da vas slušam,jer samo nju iz strahopoštovanja slušam i podređujem se njezinoj volji. Very Happy
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptyčet vel 05, 2009 8:19 pm

cro104 je napisao/la:
lol
Naređivati volim ali da mi netko naređuje e to ne volim.
Ovdje mogu slobodno da se izražavam i javno davati svoja mišljenja a vi mi niste žena da vas slušam,jer samo nju iz strahopoštovanja slušam i podređujem se njezinoj volji. Very Happy

cheers cheers queen king cheers cheers
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Emptyuto vel 17, 2009 4:45 pm

Evo još jedan programčić za nove igraće na serveru i one koji teško mogu raspoznavati glasove igrača na TS-u.
Ja ga koristim i veoma je funkcionalan.Uvijek pokazuje tko govori pa se ne mučim s raspoznavanjem glasova.
Naravno potreban je prvo TS a ovo je nadogradnja.

link: http://www.teamspeakoverlay.com/
[Vrh] Go down
Sponsored content





NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty
PostajNaslov: Re: NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program   NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program Empty

[Vrh] Go down
 
NEW SOLDIER, TEAMSPEAK program
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Teamspeak overlay
» YSYA- WAR LEADER (Your Soldier Your Army)
» antivirusni program
» koji program za kompresiju podataka
» Program za ciscenje od internet smeca sa racunala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: * za one koji dolaze prvi put * :: Knjiga Gostiju / If you guest or want to sell something / Kunde, Sie wollen etwas verkaufen-
Forum(o)Bir: