balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Praznici i neradni dani Balkanskih brigada

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Empty
PostajNaslov: Praznici i neradni dani Balkanskih brigada   Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Emptyčet sij 08, 2009 6:00 pm

12.08. - dan Balkanskog mosta , sagrađen most i postavljeni temelji novom početku. Most je pušten u promet 12.08.2008 pa se iz toga razloga 12.8. slavi kao dan nove države.
Dan Balkanskog mosta je dan kada su za okruglim stolom i flašom rakije odlučili Rufi i Maki da izgrade most bratstva i jedinstva. Gde će koje kakve prolaznike da vrbuju i učlane u klan. Negde na pol puta sa jedne i druge strane udareni su temelji. To je ključni datum u državotvornom sustavu narodnih vrednota. 12.8. se slavi tako da se negde na moru lepo opruži na plaži (ako se može) i da se ispija pivo i gledaju žene. Nakon što se dobro nakrešemo nađemo kakvu kurvetinu i dobro ju pojebemo.
Kad nas pita posle : "a što to?"
mi joj odgovorimo: "to ti pozdrav od drugova balkanca pa da pšroneseš pozdrav dalje da vidiš kakovi smo dečki. Ima da cura skviči ko svinje koje su se klale za 29.11. Pa malo ju udarit po guzovima da se smiri i tako to.
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Empty
PostajNaslov: Re: Praznici i neradni dani Balkanskih brigada   Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Emptypet sij 09, 2009 12:00 am

Šabane a gdje je himna?
Zastava?
Grb?
Nisam baš zadovoljan izvedbom mosta.Cigla se i nije baš pokazao tijekom gradnje.
Takvih mostova ima na tisuće.
Molim te razmotri kako naš most učiniti ljepšim od drugih.
Možda opizdit neke grafite na te ružne zidove?
Jebeš most na kojem se odma dogodi prometna nezgoda i sad gore automobili i onaj jebeni kamion.
Previše problema a mi bi odma slavili.
Molim izvještaj na sutrašnjem brifingu!
Smile
Ajd laku noć.
I pošalji sekretaricu Miru moram joj nešto izdrkirat mislim izdiktirat prije spavanja.
study bounce
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Empty
PostajNaslov: Re: Praznici i neradni dani Balkanskih brigada   Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Emptypon sij 12, 2009 3:10 pm

Druže Rufi. Moram da Vas izvestim da je sekretarica Mira mnogo zauzeta u poslednje vreme. Mnogo je neusluženih vojnika i svakoga dana sve više drkađija, ops, oću da kažem diktaroša ovaj oću da kažem al ne znam kako da padežujem pa onih što diktiraju. Zato is toga razloga il ćemo da unovačimo još jednu devojku koja zna da tipka i kuva kafu, a i da daje prvu pomoć. Neki dan me za kurac ujela zmija i sva sreća da mi je kurac mnogo velik pa sam sam isiso otrov jer u blizini nije bilo ni jedne žive duše da mi ga posiše.

Evo došlo vreme i za himnu. Himna će da bude pesma pod nazivom Balkan. Otpevao ju je i napisao Branimir Štulić. Pevač i svirač u grupi Azra. Otišao je sa balkana za vreme dok se balkan cepao. Nije mogao to da gleda. Otpevao je i englesku verziju The Balkans pa je zgodno jer imamo i eng verziju.

Balkan verzija po naški:


The Balkans verzija po stranski:


Mnogo je još posla. Trenutno radim na predlogu za zastavu, al nikako da se zavijori u photoshopu pa ću malo da se pomućim. Sve lepo ide dok ne dođe vetar. Vetra ima al se zastava ne vijori. Trebaću da poradim na tome. Isto tako ako neko zna kako da se zavijori zastava (animacija u photoshopu) neka se javi. Dobiće 2 dana nagradnog odsustva.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Empty
PostajNaslov: Re: Praznici i neradni dani Balkanskih brigada   Praznici i neradni dani Balkanskih brigada Empty

[Vrh] Go down
 
Praznici i neradni dani Balkanskih brigada
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» komentari na dosje balkanskih brigada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: {bf} klan, raspravljanja, taktika, statistika :: {bf} Dossier-
Forum(o)Bir: