balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 gubitak nevinosti i njihove zamke

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

gubitak nevinosti i njihove zamke Empty
PostajNaslov: gubitak nevinosti i njihove zamke   gubitak nevinosti i njihove zamke Emptyuto sij 13, 2009 4:42 pm

Vidim ja današnja mladež mnogo naivna. Gleda previše u TV pa sve veruju na svaku reć. Kad tad doći ćete u kontakt sa devojkom, ako već i niste. Ćeka vas iznenađenje. Devojka nema ono što vi dečaci imate među nogama, ali nebojte se jer iza čupave šume mala rupica ćeka baš vas. Ćeka ona da ju neko ispuni, napuni i popuni. Nebojte se , pica nema zube.
gubitak nevinosti i njihove zamke Zubata10

Laži kojima devojke opravdavaju gubitak nevinosti:
1. Dok sam bila mala uzela sam muški biciklo sa ramom i kada sam naišla na rupu biciklo se lecnuo mene udarila šranga posred pičke te mi pica pukla ko lubenica
2. Dok sam bila mala igrala sam elastike (gumi-gumi). Prijateljice su visoko podigle gumu i ja sam visoko podizala noge. Jednom je nešto puklo i tek sam posle shvatila da mi pica pukla.
3. Kada sam dobila prvu menstruaciju nije mogla krv d ističe pa sam morala da idem kod lekara da mi probuši odvod za krv.
4. Kada sam bila na letovanju na moru, sela sam u zamućeni pličak na morski greben.

Metode kojima se služe devojke da vas zavaraju da su još nevine:
1. Zamole vas da ne palite svetlo jer ju sramota da pokaže svoje telo. No to je samo izgovor da ne skine najlonske čarape te se vi pošteno namučite da kurcem probijete najlonke. Na kraju vam ona tvrdi da se sve zapeklo usred toga jer nije bilo u radu.
2. Znaju kupiti i limuna 2-3 kilograma pa sve iscede na picu. Pica se ko usta skupe od kiseline i suzi se kao u device.
3. Ne izvade tampon nego još 2-3 naguraju unutra.

Kako proveriti nevinost.
1. Upotrebom pravilnog alata, osnovni je:

a.)gubitak nevinosti i njihove zamke Rudars10b.)gubitak nevinosti i njihove zamke Svijec10

Ugasite svetlo u sobi. Devojki skinete gače. Zapalite sveču i stavite je sa prednje strane (ispred pice). Puhnete u dupe i ako ugasite sveću devojka nije nevina. Proćerana je ko duplonka.
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

gubitak nevinosti i njihove zamke Empty
PostajNaslov: Re: gubitak nevinosti i njihove zamke   gubitak nevinosti i njihove zamke Emptyuto sij 13, 2009 4:47 pm

sabane legenod lol!
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

gubitak nevinosti i njihove zamke Empty
PostajNaslov: Re: gubitak nevinosti i njihove zamke   gubitak nevinosti i njihove zamke Emptyuto sij 13, 2009 7:12 pm

joj majko pa meni je moja žena dok mi je bila cura rekla da se dogodio taj incident s zamućenim pličakom.
Suspect
hm hm hm
Suspect

druže obaveštajac Šabane molim da se i ovaj problem razmotri po kratkom postupku!!!!!!
izveštaj podnesti sutra odma ujutro po početku radnog vremena.
privesti osumnjičenu i podvrgnuti je najgoroj metodi utvrđivanja istine!
ajd zdravo!

Suspect #%$&%/$$#$"&#"&$#"#!"#%(/)/$%#%"&"#& biba.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





gubitak nevinosti i njihove zamke Empty
PostajNaslov: Re: gubitak nevinosti i njihove zamke   gubitak nevinosti i njihove zamke Empty

[Vrh] Go down
 
gubitak nevinosti i njihove zamke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: DRUŠTVO :: Ljubav & Sex-
Forum(o)Bir: