balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Emptypet tra 10, 2009 6:01 pm

ok u zadnje vrijeme vlada pustos na forumu,,....... Very Happy

koji vrag se tu dogada,, nikog vise nema ??!?!?!?



samo ja i saban smo redoviti i na forumu i na serveru
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Emptypet tra 10, 2009 6:33 pm

pa izgleda da smo mi jedine budale kad nemamo kuda otići nego ćamimo na kompjutoru i serveru. Ljudi uživaju sa obiteljima u prirodi , a ja i ti nama je server i oca i majka.
urnebes
[Vrh] Go down
Dobovcan

Dobovcan


Number of posts : 141
Age : 33
Reputation : 3
Points : 100
Registration date : 12.01.2009

brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Emptypet tra 10, 2009 6:46 pm

HEHE dont forget me i am the same arrggh Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Emptyned tra 12, 2009 1:20 pm

auuuuuuuuuu sto sam danas dozivio

igram ja na drugome serveru jel je nas naravno prazan

i tako ja dobim G i spemnem ja u arch ubijem jednog te dvojicu pretvorim u crvene
i dode meni poruka od admina "NEXT TIME 203 SPAM, KICK" ok dobro ja ne spemam vise i pitam ja njega zasto jel to pravilo on meni kaze da ...
dobro sve fino i kazem ja njemu da mi se to ne svida i da cu sljedecu rundu izaci ( ljubazno sam rekao) i on mene kicka SERONJA USRANI

trebao sam samo ko majmun bez pozdrava izaci i nikome nista

e da spemat treba u 46
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Emptyned tra 12, 2009 5:57 pm

ma zamisli ti to. Kažem ja najbolje igrat na našem. Dobro si to primetio da je najbolje izaći i bez pozdrava otići.
Na serverima kojima nije tako treba staviti u favorit i igrati.

Moja iskustva isto nisu baš najbolja. Svi znamo da kada igraš iz defensa i kada su otvoreni slotovi za snajper da sa R dođeš kroz tunel najbrže do midl topa. Isto da kažem da sam 3 puta uspio pretrčati kraj midl topa i doći im iza leđa. Kažu oni meni : kick zbog toga jer sam prebrz.

Na drugom serveru sam igrao protiv admina koji je kao idiot davao jedno 5 rundi zaredom mos, ruski snajper. Očito je zaljubljen u tu pušku. Pobeđivam ja njega ( a kad ja nekog pobedim onda možemo da kažemo za onog drugog il mu nije dan il je retardiran) i kada sam uspio kroz tunel doći na top steirs i ubijem ja njega sa top s on je bio kod prvog malog pilara on mene kick. Svaki put kada sam ga ubio reporto sam mu svoj položaj sa kojem sam ga ubio bez "lol".

Nakon tih iskustava pitam ja sam sebe: "Jeli Šabane kada ti jednom poludiš na tom mostu pa ti dođu oni antitype, rx, M i oni Kris, King i šta ti ja znam pa ih ja jednom kickam onako sa guštom i sa merakom uz kafu. urnebes
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Emptyned tra 12, 2009 5:58 pm

lol!

ma treba ih sve kickat i poslat u 3 pm
[Vrh] Go down
Sponsored content





brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty
PostajNaslov: Re: brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame   brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame Empty

[Vrh] Go down
 
brbljanje bez veze, mlaćenje prazne slame
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gde je nestao Diavolo? - ima li to veze sa nestankom mosta?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: * za one koji dolaze prvi put * :: Radio Mileva/Blebetanje-
Forum(o)Bir: