balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gardalan - zabavni park za decu i odrasle

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Emptyned lip 07, 2009 11:14 am

Javia mi se Stipe ovaj tjedan da neće navratit na most za vikend. Neće ga biti. Spremia je pršut i bocun vina i sve to u svoj mali kaić i na vesla krenua u gardeland preko sinjeg mora.
Gardalan - zabavni park za decu i odrasle 273939187_b476c6575c_m

Ritam puta su mu davale prirodne sile, kiša, bura, sunce i jugo. Teško je bilo na putu Stipeta. Na tom putu pratio ga misec i zvizde, a stara lanterna dida njegovog obasjavala je put po moru.

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle _465e89d22b893

Tučedu tako , našeg Stipu, nivere i kiše. Tuđedu njegov kaić mali al naš Stipe se neda. Naučia je on i srce je njegovo srce iskusna mornara. Friži na njegovom tilu ništa su u usporedbi na friže srca njegovog.

Na kaić sletia je galeb, odmorit se `tia. Galeb zahvali i ode dalje.
Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Galeb
Poleti galeb, Stipe ga isprati pogledom. Zakloni galeb sunce i tada mu Stipe mahne. Zakrešti galeb i ode.

Eto i nivere, kad more pokazuje svoju snagu i ćudljivost. Val za valom udaraju u kaić igrajući se sanjim. I u spas pristignu Stipi našem svitlo. Sinjari sa svitionika di je barba Jure upozorava brodove da je blizu obala i da će se razbit o nju ako ne pripaze.
Gardalan - zabavni park za decu i odrasle 19457_Velika_Svjetionik-Porer

Eto Stipe, ja sam ti započeo a ti nama sada postaj slike i piši kako je bilo. Koliko šta košta i kako si se proveo? U kojem hotelu? Ča je bilo sa onom lipom divojkom ča je tribala da sidi sa tobom u autobusu? Jesi jeo pizzu u Italiji?
Pričaj Stipe, nomoj se sramit.
[Vrh] Go down
Stipe16

Stipe16


Number of posts : 360
Age : 31
Reputation : 16
Points : 391
Registration date : 30.05.2009

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Emptypon lip 15, 2009 10:41 am

Evo tek sad uvatia nesto vrimena...
Da nadodam malo na tvoju pricu:

Naravno da nisan isa na vesla,ponia san ih jedino ako se tomos pokvari(a kad se tomos pokvaria?)

Prolazin ja ispod mosta a nigdi nikog od vas,jedino cigla kampira na low stairsu,pozdravlja me i baca mi ciket u more da uvatin nesto ribe za pojist...

U Gardalandu je bilo odlicno,ža mi je sto nisan isa na blue tornado,al sto ces...
Slobodni pad zakon,i onaj vlak smrti (mi ga zvali "zeleni" jer je zelene boje),to dvoje je malo strasnije,al isto zabavno...
Ostalo je ok,mozes se lipo zabavit,pogotovo na "vodenim" vlakovima koji prolaze kroz vodu...
Cijene? Šabane ko pita za cijenu kad si tamo,al da je skupo,JE!!!
Kola iz automata pola litre- 2,5 Eura
U McDonaldsu isto,8 Eura Menu bilo koji,pizza-piletina-hamburger,veliki pomfrit i cola pola litre...
Tvoja slika sa vlaka- 5,80 Eura
Suveniri- Od Eura pa dp xxx Eura

U Veneciji slicne cijene,mcdonalds isto sve,pice na standovima zavisi koliko je stand udaljen od San Marca,od 1,50 do 3,00 Eura za pola litre cole/gatoradea/soka , ima dosta indijskih ducana nekim sendvicima,kebabima,itd cijene iste...
Suveniri isto ko u gardalandu...
Pitajte ako vas sto zanima... :mahanje
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Emptypon lip 15, 2009 11:33 am

super izvještaj stipe cheers
mene zanima jel ima kakvih mladih teta između 40 i 50 godina bez pratnje?
možda bi mogao biciklom zapalit tamo pa se skrasit uz jednu takvu.
pa nek ona onda plača 2,5 eura kolu iz automata. Smile
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Emptypon lip 15, 2009 1:19 pm

{bf}Rufi je napisao/la:
super izvještaj stipe cheers
mene zanima jel ima kakvih mladih teta između 40 i 50 godina bez pratnje?
možda bi mogao biciklom zapalit tamo pa se skrasit uz jednu takvu.
pa nek ona onda plača 2,5 eura kolu iz automata. Smile


cheers :bravo :iloveyou
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Emptypon lip 15, 2009 2:17 pm

super Stipica, tako ti nama lipo pišeš.
"Stipina putovanja"
Reci ti nama stipe, pa ti si prenočio. Jeli bilo kakovih devojaka, ljubljenja itd.
Jesi kakovu talijanku upeca?
[Vrh] Go down
Stipe16

Stipe16


Number of posts : 360
Age : 31
Reputation : 16
Points : 391
Registration date : 30.05.2009

Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Emptypon lip 15, 2009 4:20 pm

Šaban je napisao/la:
super Stipica, tako ti nama lipo pišeš.
"Stipina putovanja"
Reci ti nama stipe, pa ti si prenočio. Jeli bilo kakovih devojaka, ljubljenja itd.
Jesi kakovu talijanku upeca?

@Rufi probaj si nac muskog sponzora,ima gejćića kolko oces...

Divojki kolko oces,samo niti jedna moja...
Ma bilo je bilo,da dodjete na ts bi vam isprica... :pecanje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty
PostajNaslov: Re: Gardalan - zabavni park za decu i odrasle   Gardalan - zabavni park za decu i odrasle Empty

[Vrh] Go down
 
Gardalan - zabavni park za decu i odrasle
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nekad su u filmovima romi krali decu,a danas...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: ŽIVOT I STIL :: Raporti s Putovanja-
Forum(o)Bir: