balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sale - čovek motor

Go down 
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Sale - čovek motor Empty
PostajNaslov: Sale - čovek motor   Sale - čovek motor Emptysri lip 10, 2009 6:50 pm

Idem ja tako iz dućana kad me zaustavi čovek koji radi za t-mobile. Znate one štandove gde vas zaustave i ispituju. Ušli mi u razogovor jer ja pre svega volim da pričam. Rađe bi mi bilo da me pitala ona mačka al šta je tu je. Posle nam se i ona pridružila na čik pauzi. Mala slatkica u roza majci radi za t-mobile. wow. (tako se stupa u poznanstvo, preko jarana)
Onda mi nabacili malo razgovora, on se žali da je iz travnika i da je izludio u zg bez računala. Upiso studij dizajna, zanima ga obrada fotografije, dizajn automobila. Sve u svemu neki umetnik sa olovkom i računalom.
Reč po reč i došli mi do gajminga. On je bio 2 u bosni i 2 u austriji u unrealu. Dobiju i neku nagradu, a tada igro još na DSL-u. Posle se uključio u CoD i igro u klanu francuza XG, a bio je i u klanu S&D. Dao mi svoj meil, i kontakt pa kad nabavi računalo ćut ćemo se, a ako aa3 bude dobar kao CoD doći će igrat. Voli brze igre.
Kakve veze ima to sa Saletom. Pa kad sam mu reko za klan "barabe", pita on mene koji su to? Ćuo je za njih.
Eto sada da ćujemo Saleta, što on misli o XG klanu u CoD.

Neznam znate li vi našeg Saleta, to je onaj momak na motoru što po gradu juri 205 na sat.
Evo Saletov kawasaki

Sale - čovek motor New_ka10

Sale - čovek motor Motorcycle+man1
[Vrh] Go down
 
Sale - čovek motor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» koji motor kupiti / which motor to buy
» kacige za motor
» Rotacioni motor NSU-Wankel
» sale sale sale
» welcome sale in bf squad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: