balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 e moj šabane kaj vam delaju u srbiji

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Empty
PostajNaslov: e moj šabane kaj vam delaju u srbiji   e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Emptysri srp 08, 2009 5:11 pm

Beograd žicom ogradio romsko naselje
Beogradske gradske vlasti žicom su ogradile naselje u kojem žive Romi te su poslali policajce da patroliraju oko ovog naselja, koje se nalazi u blizini univerzitetskog sela gdje će boraviti sudionici Univerzijade. Antifašisti su već prosvjedovali zbog ovoga, a profesor dr Rajko Đurić, dugogodišnji aktivista za romska prava, uspoređuje ovaj čin s onim nacističke Njemačke koja je iselila svoje Rome prije Olimpijade u Muenchenu. “To je za nas drugi logor, drugo Staro sajmište”, rekla je stanovnica ovog naselja Borka Vasić. Europska komisija zasad je reagirala najavom da će obustaviti financiranje nekih mostova u Srbiji
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Empty
PostajNaslov: Re: e moj šabane kaj vam delaju u srbiji   e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Emptysri srp 08, 2009 6:04 pm

klin klinom
zidov plinom
srbin minom
hrvat vinom
a rome udri grome



XD




bezveze
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Empty
PostajNaslov: Re: e moj šabane kaj vam delaju u srbiji   e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Emptyčet srp 09, 2009 11:21 am

iju bre što nam se dojučerašnja braća pogospodila. Do juče smo se dovikivali sa bato (brate), a gle danas .
Ja ču iz ovih stopa da odem kod Jace i da prosvedujem. Ima da nam Premijerka Jaca izgradi romsko naselje u srcu kalemegdana i da se to finansira iz hrvatskod državnog proračuna.
Vidite braćo da to nije lepo. Pravi razlog to što nas nevole je taj što smo odbili da nosimo brade. Tu se razlikujemo. Oni su nas vekovima gonili da se nebrijemo još od pre kada su došli na naša područja i zauzeli zemlju hteli su da nas potisnu i istrebe. No mi cigani mnogo smo lepi i znamo pevati pa smo se integrisali u njihovo društvo. Mnogo lepu decu smo im napravili tako da i oni imaju lep tamnoputi ten. Sećam se po prićanju naših pra-pra-pra dedova kao su srbi došli ruku pod ruku sa hrvatima sa karpata pa skrenuli na križanju levo, a hrvati desno.
Mi smo revoluciju napravili tako što smo izmislili božić-batu (deda mraza). Bacili smo srbina u varikinu baš pred novu godinu. Posle su sami uskakali u varikinu i reklamisali deda mraza.


Ovaj nam se Eagle dao u neke umetničke vode, otkad je došao iz amsterdama crta i peva. Izgleda da ga još drži pod dejstvom.
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Empty
PostajNaslov: Re: e moj šabane kaj vam delaju u srbiji   e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Emptyčet srp 09, 2009 4:17 pm

:ruganje :napušeni igl
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Empty
PostajNaslov: Re: e moj šabane kaj vam delaju u srbiji   e moj šabane kaj vam delaju u srbiji Empty

[Vrh] Go down
 
e moj šabane kaj vam delaju u srbiji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: