balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 moj dnevnik

Go down 
+7
cro104
{bf}sale
Dobovcan
{bf}Rufi
Sar@Eagle
Šaban
cigla^
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyned lip 14, 2009 10:54 am

dragi ciganski neonacistički dnevniče crni lol!
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyned lip 14, 2009 2:07 pm

dragi dnevnice, neka samo jos jednom netko veli nesto protiv mene ili eagla, jebo me pas (zaista) gadno cu ga razguzit..gurnul bum mu aerca vrit i raščetvoril bum ga ko neku češku drolju..

sve vas puno voli :cigla
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyned lip 14, 2009 3:48 pm

dragi dnevniče, ja sam danas stvarno umoran.
Sjebala me ova vručina i sve ostalo

[img]moj dnevnik - Page 5 Blacknazi.th [/img]
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyned lip 14, 2009 9:24 pm

dragi dnevnice danas sam cijelo vrijeme lutao TS-om forumom AA-om no nigdje nikog samo sam an gunsa naisao

nakon 2 dana teskog rada mislio se malo odmorit kad ovdje ni zive duse ..

:place

sutra cu biti ovdje oko 20:00 ujutro idem u grad, a kasinije imam premjestaj racunala u svoju sobu tako da primiru mogu igrati AA
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptypon lip 15, 2009 8:10 am

kao sto sam napomenuo premjestam racunalo u svoju sobu ... no neznam da li cu danas moci igrati AA , moram premjestiti telefonsku liniju u svoju sobu, a nisam siguran da cu to danas napraviti
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptypon lip 15, 2009 8:34 am

Dragi dnevniče,
zabole me kaj Sar@Eagle premješta računalo u svoju sobu i kaj treba dovuči i telefonsku liniju.

Ustvari,dragi dnevniče pun mi je kurac svega,danas je ponedjeljak,recesija i koji kurac još hoćete od mene.Računi dolaze a nitko mi ništa ne plaća ,dragi dnevniče ako se tak nastavi ne preostaje mi ništa drugo do snajperskog gnijezda na gradskoj vječnici.
:ubicute :pop :banghead
:banghead :banghead :banghead :banghead :banghead :banghead
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptypon lip 15, 2009 9:06 am

pozovi nas sve frende.
naši životi su odavno uništeni samo nam nikad nije palo na pamet tako nešto veličanstveno.
bumo ih izrokali pa kad njih završimo idemo dolje niže 60 km samo molim bez traktorčeka.
:alkic

dragi neonacistički ciganski dnevniče crni.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptypon lip 15, 2009 1:26 pm

Dragi dnevniče,

ma jeba im ja sve u 3 PM.
Prvo me sjebao Stipe ,ne naš nego onaj drugi,Šuvar (za mađe tu je Google),u socijalizmu sam bio premlad i nisam bio na pravom mjestu a i malo me bolio đon za sve i mislim si bit će bolje.
E,a onda dojde kapitalizam ,ti pas mater ,eto ti sad sranja u samo par godina sad sam prestar za sve.
Koji sam ja pehista uvijek kad se treba obogatiti preko noći ja sam ili premlad ili prestar.
Nek ide sve u 3 PM.
:ubicute :pivo :pivo :pivo :pivo

P.S. jedva čekam da se reinkarniram i da ponovim ovo sve ali se nadam barem malo uspiješnije
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptypon lip 15, 2009 2:22 pm

dragi dnevnice, cemu tolika agresiva??
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 12:07 pm

Dragi dnevniče pitaš me zašto toliko agresive.Ako do sada nisi shvatio nečeš nikada ali da ti probam objasniti u par riječi.
Da te godinama hebu u zdrav mozak a ti samo trpiš bez riječi vidio bi koliko bi ti izdržao bez "pucanja" - po šavovima
Psihijatar,naravno Freudovske škole, za sve okrivljuje mamu,kako drugačije.
Mad
Kaže da to još proizlazi kada sam plivao u plodnoj vodi i malo se je nagutao a s njom sam progutao i poveči komad tolerancije,umjesto manjeg komada bijesa, koji me sada ubija.
Zato dragi dnevniče NE SERI i trpi moja sranja koja pišem jer si zato i tu.
TOČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 1:34 pm

dragi dnevniče.
vidim da ti ništa nije jasno a isto tako vidim da cro i ja imamo puno toga zajedničkog.
evo malog objašnjenja jebeni dnevniče.

Edipov kompleks je koncept koji je razvio Sigmund Freud, koji je inspirirao Carla Gustava Junga (on je opisao koncept i naveo naziv "kompleks"), kako bi objasnio razvoj dječaka kroz identifikaciju s ocem i željom prema majci. Često je korišten pojam u psihoanalizi.

Dobio je ime po starogrčkom mitu o Edipu, koji je ubio svog oca Laja i vjenčao se sa svojom majkom Jokastom.

Edipov konflikt ili kompleks opisuje se kao stanje psihoseksualnog razvoja u tzv. faličkoj fazi u Freudovoj teoriji, u dobi od tri do pet godina života. Razrješenje Edipova kompleksa, kako se vjeruje, nastaje s identifikacijom istospolnog roditelja. Sigmund Freud smatra ovaj kompleks bazom superega i nukleusom svih ljudskih odnosa. Brojni psihijatri opisuju značaj edipalnih odnosa u osobnom razvoju u zapadnoj kulturi u vidu ljubavi prema jednom roditelju i antagonizmu prema drugom, ne nužno kao seksualni rivalitet već kao reakciju na roditeljsku autoritarnu snagu.

Dobavljeno iz "http://hr.wikipedia.org/wiki/Edipov_kompleks"
Very Happy
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 2:30 pm

dragi dnevnice, al ga ovi seruuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 3:52 pm

Dragi dnevniče!
Nije mi jasno ako bi oženio tuđu mamu dali ja isto imam edipov kompleks ?
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 5:04 pm

ne
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 6:29 pm

a šta imam?
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 6:51 pm

veliki kurac
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 7:58 pm

Sar@Eagle je napisao/la:
veliki kurac


:trazio

:bravo
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 8:02 pm

OBAVEZNO PROČITATI

Istraživanju problema histerije posvetili su se zajedno Freud i Josef Breuer. Iz rezultata tog istraživanja proizašla je njihova zajednička knjiga Studije na području histerije u kojoj postavljaju hipotezu da simptomi histerije proizlaze iz potisnutih sjećanja i traumatskih događaja. No, nedugo nakon objavljivanja knjige (1895.) iz javnosti neznanih razloga prekidaju suradnju. Poučen iskustvima zajedničikih istraživanja Freud zastupa stajalište da je uzrok histerije seksualne prirode i tada razvija dio onog što će kasnije postati poznato kao psihoanalitička teorija. Nakon raskida s Breurom Freud se i dalje posvećuje istom problemu. Tako u listopadu 1897. otkriva Edipov kompleks, a 1899. pojavljuju se i njegovi prvi značajni tekstovi. Godine 1900. objavljuje knjigu Tumačenje snova, svoje najznačajnije djelo, koja se temelji na analizi njegovih vlastitih snova. Nakon nje slijede: Psihopatologija svakodnevnog života (1901.), Tri rasprave o teoriji seksualnosti (1905.), Šale i njihova povezanost s nesvjesnim (1905.). U knjizi Tri eseja o seksualnosti Freud iznosi ideju da se djeca rađaju sa seksualnim potrebama, a njihovi roditelji su početni seksualni objekti, nakon čega je u javnosti proglašen luđakom. U djelu Fragment jedne analize histerije analizira traumatsku funkciju seksualnosti u histeriji, kao i ulogu homoseksualnosti.
Struktura ličnosti [uredi]

Freud govori o tri strukture koje čine ličnost:

* Id – Id je urođena komponenta ličnosti, nalazi se u nesvjesnom. On sadrži sve ono psihološko kod pojedinca, sve ono naslijeđeno, a to su kao prvo instinkti ili nagoni, automatske reakcije. Sva psihička energija dolazi iz ida. Ego i superego ne bi mogli funkcionirati bez ida. Id je središte svega animalnog, neograničenog, životinjskog. On ne priznaje nikakve zakone, ograničenja, pravila, ne želi biti sputan, ne poznaje nikakve zabrane. Id radi i djeluje po principu ugode kako bi smanjio psihičku napetost. On je iracionalan, narcističan i impulzivan. U njemu je najprisutniji libido (nagon).
* Ego – Prisutan je kod odraslog čovjeka. Ego je struktura koja funkcionira po principu realnosti. Freud kaže da je ego tu da bi kontrolirao id, da bi ga ograničio, usmjerio… On je onaj koji usmjerava ličnost prema napretku, razlikuje realnost i fikciju. Ima sposobnost trpljenja: trpi napetost, odgađa je. On zna planirati da bi došao do zadovoljenja na realan način. Sposoban je na promjenu. Raspolaže kognitivnim kapacitetima, ali ne funkcionira bez ida.
* Superego – to je dio ličnosti koji se najkasnije razvija. Nije urođen, nego se razvija socijalizacijom. On je moralni čuvar ličnosti. Na temelju usađenih normi on sudi što je dobro a što loše u postupanju ličnosti, je li to u skladu s normama ili ne. Funkcionira po principu idealnosti i straha. Ego pomaže da superego ne ode previše u idealnost. Freud u superegu razlikuje 2 strukture:
* Ego-ideal – razvija se pod utjecajem nagrada i pohvala. Ego-ideal u pojedincu izaziva osjećaj ponosa i vlastite vrijednosti
* Savjest – razvija se pod utjecajem kazni, zabrana ili iz straha. Savjest izaziva osjećaj krivnje i grijeha.

Od tri strukture koje čine ličnost za Freuda je najslabiji ego. Id se uglavnom nalazi u nesvjesnoj razini ličnosti. Ego je raspoređen u sve tri, ali ga najviše ima u predsvjesnoj, dok superega najviše ima u svjesnoj.

izvor,naravno Wikipedija
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 8:09 pm

ste vi imali psihologiju u skoli???
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyuto lip 16, 2009 9:31 pm

dragi dnevnice, fali mi ekipa sa bridge-a, ali jednostavno nemam vremena.. Crying or Very sad

pozdrav svim vojnicima na forumu... :pivo
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptysri lip 17, 2009 11:42 pm

dragi dnevniče.
AA3 je tu pred vratima još koji dan i samo to bumo igrali.
mislim da je vrijeme za promjene.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyčet lip 18, 2009 6:36 am

dragi dnevnice
jebem ti AA3 ,, nemogu ga igrati
najmanaja rezolucija je 1024x768 i sve ostalo na low

tako da ja vjerojatno necu igrat AA3 jos neko vrijeme , ako ne dode do nekih promjena


ako zelite znati kako mi se lik krece u igri recu cu vam samo kao da vam je ping 80 i vidite sve u zakasnjenju 5 sec



:place
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyčet lip 18, 2009 7:36 am

Dragi dnevniče,

dođem ja na forum i vidim da Stipe i Šaban ne razumiju puno toga.Ajde ,Stipe je još mlad pa naučit će ali ona stara konjina Šaban me razočarao totalno. Mad
Druga stvar dragi moj dnevniče,Rufi je kao neki idol i vođa ove relativno mlade i neiskusne ekipe i guraju mu se u čmar neprestano,i to je OK ta mlade guštere ali Šaban me ponovno razočarao,njemu više ni palci ne vire iz Rufijeve guze,cijeli se uvukao. :dupe
Pa se pitam,što će omladinci naučiti gledajući Šabana?
Da li je vrijeme za intervenciju da se spase mladi životi?

P.S. kako je rano jutro i ovo je bilo stvarno duboko
P.SS. ni sam nisam znao da sam tako dubok
P.SSS. nitko nije znao da sam tako dubok
P.SSSS. svakoga dana u svakome pogledu sve više napredujem
P.SSSSS.u hebote kako sam dubok
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyčet lip 18, 2009 7:44 am

hahahahahhaa stvarno ti je duboko ušao jutros. lol!
popij jednu :alkic
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Emptyčet lip 18, 2009 7:46 am

Dragi dnevniče,
Sar@Eagle ponovno kuka kako ima loš komp i nemože igrati AA3.
Reci mu da mi ga je pun kufer i da nemogu više slušati njegovo cmizdrenje, neka se primi posla da zaradi lovu i kupi si novi komp da zamjeni ovo smeće koje sada ima i da prestane igrati na ekranu od 13" jer za relativno malo love ima i 22",24" i 26".
Dragi dnevniče ja sam sirotinja ali kaj je Rufi napravil od ove ekipe je stvarno žalosno.Od kada nema Makija sve ide k vragu,oprema stara i kvari se često,zalihe u minusu(čak ni Šaban ne vodi više evidenciju) dokle će to tako.
Bi li bilo potrebno izvršiti državni udar?
:palac
Cigla prestani mi sa ekipom slati privatne poruke pozivajuči me da se udružim s vama u puču. :kajbrijes
Ako želite ja vam mogu nabaviti novu opremu kao pravi ratni profiter ali ne mješajte me u vlastita sranja cheers jer ipak je Rufi moj "lega" ali lova je lova i tu poznanstva ne igraju ulogu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





moj dnevnik - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: moj dnevnik   moj dnevnik - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
moj dnevnik
[Vrh] 
Stranica 5 / 27.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: moj dnevnik-
Forum(o)Bir: