balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Empty
PostajNaslov: Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao   Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Emptysub sij 03, 2009 11:24 am

Već duže vremena ubijam Diavola sa head shotom. Diavolo to nemože da podnese pa odlazi sa servera. Nakon što sam ga juče naveče guzio do 2 ujutro on je totalno popizdio i molio me preko privatnih poruka da mu to više ne činim. Ima problema kod kuće. Naveče kad ide leč sa ženom nemože da ju kara jerbo sam ga izneviro. Kinji na mene i na ceo svet. Onda smo si udarali žvale jedan na drugoga. Zamočavali smo pisma i proseravali pa pravili lišće od toga. Ja sam posle se šegačio i terao ga u očaj, a on je rekao da če da drka na mene. Tako smo se lepo posvađali i onda je on rekao da će da mi se osveti. Nisam znao kako će da mi se osveti jer sam puno bolji od njega. Te honore što ima dobio je od Rufija na prošlogodišnjem dočeku nove godine. Dao mu Rufi kao dar 20 honora za 2008, a 30 mu dao kad se venčavao kao svadbeni dar. Da ne dužim dalje eto video ja danas kako mi se osvetio. Izgurao me ljudi sa lestvice u skeptičku jamu. Pao sam ispod desetog mesta što se naziva skeptička jama. Sada sam u govnima, a lepo sam bio na suhom. Kao dokaz prilažem sliku da vidite kojim se trikovima služi Diavolo da bi poduplao honore.

Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Sp32-210


napomena: nemoj slučajno da tko ovo shvati ozbiljno i da pomisli da nije šala. Ja i Diavolo (Maki) se odlično slažemo i nerazdvojni smo od prvog dana našeg sastanka. Jest da on ponekad se inati al nema veze. Mnogo lep dečko. Zguza bi ga svaki poželeo. Very Happy
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Empty
PostajNaslov: Re: Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao   Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Emptysub sij 03, 2009 12:18 pm

lol! cheers bounce affraid What a Face lol!

e maki maki, stero čoveka u skeptičku jamu.
sabane kako to maki s 2 imena u prvih 10?
on je haker!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Diavolo
Admin
Diavolo


Number of posts : 286
Age : 45
Reputation : 12
Points : 128
Registration date : 08.09.2008

Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Empty
PostajNaslov: Re: Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao   Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Emptysub sij 03, 2009 4:01 pm

Ma stjeram ja vama obojici zguza,a ustvari izvinjavam se imate vi i vase lepse polovine ostalo zakljucite sami bounce bounce bounce Very Happy Very Happy Laughing
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Empty
PostajNaslov: Re: Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao   Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Emptysub sij 03, 2009 5:10 pm

a da ju odvedeš na duži period?
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Sponsored content





Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Empty
PostajNaslov: Re: Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao   Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao Empty

[Vrh] Go down
 
Lepo od tebe diavolo, ma ovome se nisam uopste nadao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» a koliko vas kosta auto, molim te lepo
» Postavljanje eksploziva pod most Diavolo zapovjednik
» Gde je nestao Diavolo? - ima li to veze sa nestankom mosta?
» Diavolo- dzavo (sejtan) u jagnjecoj kozi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: