balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 eh sto si jadan rufi.......

Go down 
+4
Dobovcan
sandi
cigla^
{bf}Rufi
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Guest
Gost
Anonymous



eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 10:36 pm

zena sto ti nedaje vise sex dodjes na bf serveru da kikas ljude
(mene)

ti majke mi nisi cist evo za svi koji zele da znaju sta se dogodilo ja igram na server odjednom rufi udje igra igra i igra posle 10 minuta izadje i udje sa admin pravila i kika mene pitam ja njega na team speak zasto me kikas a on na to .......bla bla bla kick sbog toga sto pises lol lol lol

dobro rufi sta da ti radim kad te ubijam cijelo vrijeme nemozes sa istinom da zivis sto ne zelim da se vratim u clan
znam da sam uvjiek bio fair prema tebi a ti kao kurva skrivena samo si trazijo razlog da me kickas
mislim da si ispao govno........evo rufi grdan rufi nisam ocekivao to od tebe izdajice da kicka admin ljude sto pisu lol....... zbog loooooooooooolll
eto zato ti nedaje zena sex ......zato sto igras svaki dan svako vece americas army nisam ti ja kriv ruffiiiiiiiii ako ti nedaje pa zbog toga dodjes na server da kickas ljude drugo srao si za makija kad je izaso iz klana
............a sad mu se uvlacis u guzu za yosija isto jedes govna !!!!!nemoj rufi yosi is a gooooooood dude why you say that ..... ako bih nastavijo da pisem dalje pisao bih do sutra za koga si jos pricao sranje .....necemo sad o tim ali jedno jos rufi zasto ti smeta seres za blade i ciglu sta su ti oni radili znam zato sto ne igraju redovno tvoje clan vars ...hahahahha lollllllll rufi pomisli samo sta radis kazes ko ih jebe za sta ce mi ...."!!!!1 pa nemoj tako rufiiiiii budi musko i kazi na ts a ne drugim ljudima to je to starac hoce da bude admin sto kika bez veze ljude joj to je zalosno rufi sram te bilo
pozzzzzz lol! lol!
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:00 pm

da fuzzi ja mrzim sve.
jedino nisam nikome psovao mater kao ti.
zahvaljujem se za sve uvrede koje si izgovorio.
pozdrav.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Guest
Gost
Anonymous



eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:04 pm

dont make war make love Very Happy
[Vrh] Go down
Guest
Gost
Anonymous



eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:11 pm

ispao si kao picka rufiiiiii
ti si psovao
makiju cigle bladeu tigeru i yosiyu mater na ts za makija kad je izaso iz klana si cak sto vise rekao jednom mije poslao novac za server po autobusom jednom kao nijednom ko mu jebe mater sam cu da placam server netreba mi on a sad ulazis mu u guzu sram te bilo pederu
pa sad pravis se pred ljudima da ispadnes kulturan stoko jedna nemas rijeci vise
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:19 pm

jesi ti normalan fuzi?
jedini koji je ovdje vrijeđao si ti.
malo si bio neoprezan jer sve si rekao pred Tigerom koji je isto bio na ts.
ovo ti je dobro za blade,ciglu,makija.tigera,yossia.
zaboravio si da sam jebo mater i šabanu,eagle,lovcu,dobovcanu...
samo ti muti s bulletom(dude 45)po našem forumu i ts.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:25 pm

jebote, ja sam saf konfjzud lol! smrt doktorima, sloboda pacijentima!!! cheers cheers cheers

vodimo ljubav, a ne rat..ko zeli rat, nek ode na bridge..ima da vam svima picku naravnam.. ja sam king
[Vrh] Go down
Guest
Gost
Anonymous



eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:27 pm

roger rufi tiger sve je cuo o cemu se radilo zna i on da si ti kurva kikas me sbog lollllllllllll llllllllllllolllllllllll looooooooooolllllll
ne za sabana nisi jos srao zato sto si rekao da ti placa za klan da ne placa i za njega bih
rufi picko glup si kao kurac
ok jos jedno sam hteo reci pisi seri koliko hoces jedno stavno nemozes da se izvuces iz govna kikas sbog lollllllllllllllll seres za ljude i tako dalje brani se ti koliko hoces pisi za mene sta hoces ovo je moj zadnji post od mene za tebe .......sbogom robert rufi
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptysri oľu 18, 2009 11:50 pm

kaj da pišem za tebe?
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 12:00 am

sve si rekao o sebi u prethodnim postovima.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
sandi

sandi


Number of posts : 110
Age : 33
Reputation : 1
Points : 43
Registration date : 02.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 11:19 am

wtf guys Shocked
[Vrh] Go down
Dobovcan

Dobovcan


Number of posts : 141
Age : 33
Reputation : 3
Points : 100
Registration date : 12.01.2009

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 12:51 pm

WTF guys I on sandi side Twisted Evil
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 12:53 pm

Alalvera Fuzi, jes imaš pravo da kažeš ovde na forum sve što ti leži na duši.
Ijubre Rufi, pa ja naprosto uznevideo kada sam ovo svojim očima pročitao.
Ja inače sopstvenim očima ne verujem a tako nisam verovo ni kada sam zateko ženu da hopše sa podignuta suknja na komšija Milojko. Ona meni rekla da joj komšija trn iz oka vadio, a ja nju pitao : pa dobro bre radodajka a što ti sise držao?
Ona odgovara onomad meni da istiskuje zrak iz njedara da to lakše sve izađe.
I od tada ja nemogu da verujem sopstvenim očima, a kamoli tebi.
Ja tebi verovao ko bratu jerbo si mi ti jedanput rekao da je brat brat bez obzira koje je boje samo da je bitno da je katolik. I ja hteo skoro da preokrenem na katoličku veru zbog tebe, a viđer sada bruke do čaršije da se čuje.
Ti znači moje pare voliš a ne mene. Prekrst, prekrst, prekrst i sa nogami i rukami.
Stoprocentno sam zaćuđen i iznenađen. Obnevidio na sopstvene oči.
A ja vasceli dani i noći dežurstva ti radim po serveru da ne upadaju kojekakvi gologlavi i obrijani, a ti mene isisavaš. Ja od sutra više neidem na server i neka opšta bezbednost padne, nije me više briga za onomad i ostalo. Celo vreme si me kroz onu đusluci gledo što povečavaju i procenjivo. Neću uopšte da komentarišem. Ja neću da zaboravim što onomad u jesen prošle godine sa početka oktobra kikiso moga ratnog druga iz rodne mi grude a samo zato što je izjavio da te jebe u crevo. Ma nisi trebo da grub tako budeš, jebeš crevo, imaš slepo crevo i ničem ni ne služi niti jednom čoveku.
Sada saam tako iznervisan da dupla slova pišem al neću stati samo na ovome, ima ja da još pišem o istini sa balkanskog mosta i neka se glas pronese o urotima unutar klana.
I onaj Maki što me juče odveo na onaj server gde može da se avetiuje pa me nagovorio da mu avetujem iz neprijateljske pozadine i to se mora da zapiše.
Na brlju me nisi nikada pozvao a znam da vi slavonci imate dobru brlju te se pije iz boce i pitka je ko voda. I to ti neću da zaboravim.
Tukli ste me sa bezbol palicam,a a jebem onoga ko ih nazove bez bola palice, da ga jebem u usta. Taj nije normalan kad ih tako nazove. Ćelaso sam presrećan kada si rekao da češ da navratiš onomad do mene a vidi sada. Možda si hteo i ženu da mi kresneš , a i pokradeš. Na kraju bi i mene pojebao.
Ja ču da protestujem i neću više a ni manje da kupujem proizvode saponije osjek.
So cveće i brlja si trebao da me dočekuješ a ti meni iza leđa , ijubre Rufi.

I cev sam ti vodovodnu došao da popravim a ti me požudno u dupe gledaš. Jeli to u redu. Ni vazelina nisi uzeo, sram te može da budne. Satrapu jedan, samo si gledo djoku da mi uteraš.
[img]eh sto si jadan rufi....... Vodoin10[/img]

Jebla te takova diplomatija što ju neznaš da vodiš.
Kako ču da deci izađem na oči kada se vrate iz škole i da im kažem da ih njihov general rufi izdao, sve mi fermentacija neka nadolazi u stomaku i čuje se zov iz stomaka. Najrađe bi da prdim al nesmem pa ću samo da pevam iz debela creva.
Mnogo komplikovana ova situacija sa politikom. Rekao je meni moj deda još odavno da se ne separišem u politiku, ma onomad ga nisam hteo da slušam. Će mi rekao da ću da najebem jerbo nisam dorastao vojnicima vatikanskog rajcingera.
Svestan sam kad prestanem da plaćam da ću da izletim iz klana i da mi se oduzmu sva prava i da češ da mi oduzmeš i reč iz usta i slovo sa ove blede hartije pa ću ja da plaćam dokle god bre budem mogao. Sutra ću da deci uskratim ono odojče što sam ga zaklao i odnesem ga na vašar i prodam pa da pojačam donacije jerbo vidim ufatila kriza i Makija sa onu strane bratske zemlje. Saće dete da mu dođe (živo i zdravo bilo), pa će da se izvlači da treba kurtone da kupuje da mu se ne zalomi onomad još koje jerbo neće moći silna usta da narani.
Ajte bre ljudi govorio sam ja da se niko nemože da kamufluje ko rufi ma niko mi nije verovao. Saće da izađe na videlo istina o genocidu na mostu. Rufi i Maki su odlučeli da eliminušu sav nebalkanski živalj.
Prekrst, prekrst, prekrst vaj oca i sina i duha, amin


Rufi i Maki
[img]eh sto si jadan rufi....... Dva_mo10[/img]
[Vrh] Go down
sandi

sandi


Number of posts : 110
Age : 33
Reputation : 1
Points : 43
Registration date : 02.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 1:21 pm

oh.....btw i read what fuzzi write so if anyone dont want me in these clan anymore because i dont play wars,trainings or anything else tell me Laughing if u dont want to write on forum u can on pm to Twisted Evil so......
[Vrh] Go down
Dobovcan

Dobovcan


Number of posts : 141
Age : 33
Reputation : 3
Points : 100
Registration date : 12.01.2009

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 2:06 pm

Sandi dont go we miss u then Crying or Very sad
[Vrh] Go down
sandi

sandi


Number of posts : 110
Age : 33
Reputation : 1
Points : 43
Registration date : 02.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 3:08 pm

read post first than post dobovcan Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
yossi

yossi


Number of posts : 160
Age : 44
Reputation : 1
Points : 48
Registration date : 02.09.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyčet oľu 19, 2009 4:24 pm

Yeah i understood everything. can some1 tell me what they said if it's important?
and no blade never ever blade is {BF}Blade for life and nothing gonna change it.
What made u think that anyway? pls pm me if u don't wanna post it.
[Vrh] Go down
{bf}sale

{bf}sale


Number of posts : 443
Age : 36
Reputation : 10
Points : 387
Registration date : 29.01.2009

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet oľu 20, 2009 12:09 am

ides u kurac jebem vas zutaca do neki dan ste bili normalni kaj vam je sad jer ja moram pocet samare dijelit pa daj nemojte biti djeca ohladite malo i fuzzi nemoj psovat toliko nije lepo za cuti
[Vrh] Go down
http://clanbaraba.forumotion.net/
[-[machine]-]

[-[machine]-]


Number of posts : 16
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 01.03.2009

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet oľu 20, 2009 8:23 am

lol i cant read a word but i see some funny things lol nice picture rufi.
wax your body iiiiieeeuuuu those hairs you have to lose afro
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet oľu 20, 2009 8:29 am

lol!
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet oľu 20, 2009 10:52 am

evo doznao sam da nas je naš general izdao i javio se spilbergu da mu bude glumac u njegovom novom filmu koji se uskoro pojavljuje na youtube. Pitam ja spilberga otkud je saznao za talenat našeg generala , a ovaj mi kaže da je davno dobio njegove slike još prošle godine. Očito je da je naš general kovao zaveru da nas ostavi u dugovima i govnima još mnogo pre.

Pitao sam spilberga oče da dadne link, kaže da oče pa da svi vide film sa youtuba. bounce

biće ringe-ringe raja oko čikinih jaja. Very Happy


DOPIS GENERALŠTABA BALKANSKIH BRIGADA


Dana 20.03.2009 ljeta gospodnjega stupa na snagu jednoglasna odluka generala Rufija i svih njegovih vojnika.
Usvojeno je na dnevnoj sednici radničkog t.j. vojnog saveza da se zabrani upotreba ovog smajla lol! . Strogo je zabranjeno njegovo korištenje kako na forumu tako i na mostu.
Tko bude uhvačen da koristi lol! biće odma po kratkom postupku eliminisan. (metak u čelo pa još jedan u zatiljak).

Molim vojnike da se pridržavaju gore navedene odluke da se ne dovode u mnogo veča sranja od ovih u kojim su sada.

{bf}Šaban

uz drugarski pozdrav lol!
[Vrh] Go down
cigla^

cigla^


Number of posts : 1136
Age : 37
Reputation : 28
Points : 1031
Registration date : 12.12.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet oľu 20, 2009 11:12 am

lol!
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet oľu 20, 2009 11:37 am

IZVEŠTAJ SA JUČERŠNJE SEDNIICE GENERALŠTABA

Dnevni red

1. izbacivanje vojnika Sale, broj 123123 zbog alkoholizma iz klana
2. izbacivanje vojnika Tiger, broj 121212 zbog ponašanja kao kakve babe pričalice
3. izbacivanje cigle jer na trenirki nosi amblem dinama, a ne BF klana
4. izbacivanje Svicha iz klana jer je osnovo svoj klan i ko pička se srami to reći
5. Rufi, general sa većim kick-rejtom nego freg-rejtom
6. razno


sednici su prisustvovali sledeći vojnici i u cledeće vreme (na team spiku juče)

Guns&Anarhizam 20:40-20:42 (nije mogu ući u vaš kanal pa mu nije bilo zanimljivo blejat u vrata. Mogli ste da pozovete čoveka da digne ruku u vreme odluka i pridonese svoj glas)
Dobovčan.......19:30-22:16
ysya...............19:50-22:57 (malo je kasnio, ali je ostao duže)
Eagle..............20:00-22:57 (bio u školi i nije stigao na vlak)
Diavolo...........15:15-22:27 (netreba komentarisat, čoveku se juče pričalo)
Aljosa.............22:00-23:56 ( e tu je caka zasto je rufi dosao nakon svih)
Rufi................23:30-23:47 (jbg. svi ga čekali al ga nisu dočekali.)

Iz gore vidljivog i prilozenog odma se prozre jer to je "zrno sumnje bačeno u oko". Rufi je najverovatnije poslao Aljošu na sednicu da izvidi teren i dojavi mu kakvo je stanje. Aljosa mu je javio da mu je bolje ne dolaziti jerbo je pod 5 točka dnevnog reda odma pre razno. Očekuje ga verovatno linč gomile primitivaca i može da ga vešaju.
Pa su njih dva jarana zasela za stol nakon 23:00 i fino uz brljo prokomentarisali tekuće probleme.

evo i slika histori jučerašnjeg tim spika da ne misli neko da ja tu nešto serem, lažem i muljam. Sve je pokrepljeno dokazima.

eh sto si jadan rufi....... 2009-010
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptyned oľu 22, 2009 9:42 am

lol! lol! lol!
samo vi lolirajte!!!!!!!!!!!!!!!
fuzi je svoje odlolirao Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypet svi 01, 2009 10:15 am

nekako mi fali Fuzzi.
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Emptypon svi 04, 2009 9:05 am

šta ti je previše miran i lagodan život. Živci ti opušteni, a?
Ništa brale, pošalji mu pristupne kodove pa čemo da se družimo malo. urnebes
[Vrh] Go down
Sponsored content





eh sto si jadan rufi....... Empty
PostajNaslov: Re: eh sto si jadan rufi.......   eh sto si jadan rufi....... Empty

[Vrh] Go down
 
eh sto si jadan rufi.......
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» rufi rufi rufi
» Rufi. Thanks.
» RUFI????-bike man
» Rufi biciklist-od Osijeka do Zadra

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: