balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako igra Stipe

Go down 
+2
Sar@Eagle
Šaban
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Stipe16

Stipe16


Number of posts : 360
Age : 31
Reputation : 16
Points : 391
Registration date : 30.05.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 9:05 am

cro104 je napisao/la:
Objašnjenje za Sipu i Šabana.

Kako je on vrlo mlad,on sam nije mogao birati mjesto prebivališta već njegovi roditelji ,znači da nije on kriv za to što je iz Zadra.Iako nemam ništa protiv Zadra,dapače,ali za ljetni odmor dolazi u obzir samo južnije od Šibenika.
Zbog toga sam napisao da si nije on kriv.
Tako formulirane tj.sažete rečenice mogu shvatiti dubokoumno sofisticirani umovi pa me nečudi nerazumjevanje pojedinaca koji ne rade ništa drugo doli gube vrijeme na mostu Very Happy umjesto da proširuju vokabular čitanjem knjiga.Kako na ovom forumu ima dosta mlade ekipe preporučujem im da se prime knjige a ne puške.
Drug Lenjin je govorio:"Učiti i samo učiti" te se te krilatice treba držati i dan danas.

P.S. za ranu zoru ovo je bilo dubokoumno cheers

Što južnije,to tužnije... :banghead

Zažto baš južnije od Šibenika?
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 9:40 am

južnije prevladavaju kameni geni a to crou odgovara. Smile
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 10:13 am

Ja na more idem samo dokle vozi voz. Gde voz nevozi ja tu neidem. Ja se volim vozit vozovima i moj pas voli vozove. U vozovima ima restoran, možeš da sedneš da ustaneš da popušiš, a možeš u noćnom vozu i da nešto pojebeš. Vozovi su zakon. Za voz ti je potrebna vozna karta koja je jeftinija od karte za autobus ili da se voziš autom. Ovo leto železnice daju gratis prevoz auta ako ideš u split. Gde pruga za voz ide možemo da kažemo da je to metropola, ko nema železničkog kolodvora sam si je kriv. Vozovi voze radni narod ujutro na rad.Putnički vozovi staju i u selu sa 50 stanovnika. Spori su al idu.
Ako u vašem gradu nema voza ja vam zato nisam kriv.
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 10:24 am

Dragi moj neinformirani Šabane,
u "vozovima" je zabranjeno pušenja a i vožnja pasa.
Ja ti za to nisam kriv već ministar zdravstva.To što tvoje mjesto ima vozove e ni za to ti ja nisam kriv,mi imamo automobile,autobuse,avione(poneki od nas imaju i bicikle Very Happy ) .To ti se moj dragi Šabane zove napredak.
A to kaj ti živiš tam di živiš ( metropola ) za to si si sam kriv
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 10:28 am

Volim jug zbog mirisa crnogorice,cvrčaka,užarenog kamenja,laganog ili nikakvog užurbanog tempa života,čistog mora,bez borbe za mjesto na plaži.
Pokušavam odabrati što manje i usamljenije mjesto sa puno mira i tišine,bez telefonskog signala i interneta ibez TV-a.
joj kak je lijepo tam dole
[Vrh] Go down
Stipe16

Stipe16


Number of posts : 360
Age : 31
Reputation : 16
Points : 391
Registration date : 30.05.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 11:57 am

Pfff,to ima i kod mene...Razz
[Vrh] Go down
Sar@Eagle

Sar@Eagle


Number of posts : 1644
Age : 32
Reputation : 34
Points : 1500
Registration date : 03.01.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 2:51 pm

cekaj nema struje nema telefona nema TV

pa bre ti si u bosnu zalutal
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 3:01 pm

pa gde to bre , nema struje. Što se šegačiš. Gde bre, da nema struje.
Ima struje, ćemo da uvezemo struje od elektroprivrede srbije. Oni izvoze struju sa đerdapa.
Uzećemo jedno 100 ampera i donesti struju.
[Vrh] Go down
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptyčet lip 18, 2009 5:41 pm

juče dok smo igrali stari protiv mladih onda su eagle i cigla stalno išli na mid.top. Ja sam mislio da se radi o običnom kaveru no posle mi objasnio gen. rufi sve.
Radi se o tome da eagle zalegne gore na ciglu. Rufi je to prozereo i baš dok je ulazilo, oću da kažem dok se penjao eagle na njega, mislim mid tover i dok je zalego na ciglu , gen Rufi sprašio g eaglu u pakšu. Jauknuo cigla iz sveg glasa i viče: "koji ti je kurac , šta me nabijaš?"
Nije im pomoglo ni što zavesu od dima stavljaju. Njigova privatnost je bila otkrivena.
Evo dokaz kako je Rufi jednom granatom sprčia eagla i ciglu na midl topu.

Kako igra Stipe - Page 2 Shot0012

ćek, ćek malo pa to nije eagle. Uf, uf izvinjavam se eagle, pa to je Stipe bia na mid. topu.
Asti gospe pa nisam zna da je nastran, oću reći na stranu pomaknut. Nebi ga ja zva u klan.
Ćuvaaaaj dupe ide Stipe.

Vidi ti našeg Stipeta, posla mi je razglednicu sa jadrana. On se sunća na grebenu.
Piva mi je Stipe : "Dođi Šabane na morski greben, da te ja po....."
Valjda je misla poljuljam ili poljubim. Neznam.
Kako igra Stipe - Page 2 6415003-lg

Šta ućini crni Stipe, pa bia si fin ka pršut a sada si me iznenadia.

vidi Stipu zaplea se u mrižu dok je juče fata na moru. Fata brancine i orade.
E moj stipe bolje da si se i u mrižu zaplea nego da ti se muda ufatila na parangal

Kako igra Stipe - Page 2 6454155-lg

voli stipe i baluna igrat

Kako igra Stipe - Page 2 6656070-md
[Vrh] Go down
Stipe16

Stipe16


Number of posts : 360
Age : 31
Reputation : 16
Points : 391
Registration date : 30.05.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptypet lip 19, 2009 11:03 pm

A sto reci na ovo osim... lol! :bravo
[Vrh] Go down
cro104

cro104


Number of posts : 260
Age : 58
Reputation : 14
Points : 268
Registration date : 02.02.2009

Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Emptysub lip 20, 2009 7:55 am

Stipe16 je napisao/la:
A sto reci na ovo osim... lol! :bravo

A, treba reći da je Šaban već toliko star i da bez pepeljarki nevidi ama baš ništa tako da čim ugleda neku siluetu on zamisli da je dobar komad pa navali.
Šabane stavi očale nisi stavio slike žena već mladih dječačića!!!!!
Znam da to nije tvoj stil već zna se čiji (Rufi i Maki).Kad malo bolje pogledaš vidiš da ti je Rufi zadnji uređivao post pa pretpostavljam da je on stavio slike dječaka.
cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako igra Stipe - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako igra Stipe   Kako igra Stipe - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kako igra Stipe
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako igra Saban
» stipe je dobio mobitel
» kako zatrudneti
» da vas upitam nesta.Kako ste mi drugovi ??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: BALKANSKA KRČMA :: rekla-kazala-
Forum(o)Bir: