balkan forces americas army clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Empty
PostajNaslov: ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG   ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Emptyčet ruj 24, 2009 9:37 am

Napravio ja blog pod naslovom "šoping u sarajevo". Odredio cenu od 200 kuna za povratnu kartu i u ceni karte uračunato pivo i kafa.
Javio mi se samo jedan da bi on u sarajevo na jednodnevni izlet. Očekivo sam pun auto ali ništa, ma dobro idemo nas dva jarana pa kud puklo da puklo.

Polazak Zagreb u 5:00. Auto put , smer karlovac-slunj-bihać-bos.petrovac-ključ-mrkonjić grad-jajce-travnik-vitez-kakanj-SA oko 500km.
Put je trajao 7.5 sati sa 5 stajanja. Jeli se bureci, pila kafa, točilo pivo, kupalo u uni, nabacivalo se devojkama, pričalo sa rajom. Policiju nismo videli uopšte do sarajeva.

Nakon što smo obavili svako svoje poslove u sarajevu, pojeli čevapčiće, popili pivo, poslikali, prošetali, fatali ženske, krenuli smo kući u večernjim satima sledećom trasom:
Sarajevo-kakanj-zenica-žepče-maglaj-doboj-derventa-slavonski brod-zagreb oko 430km. Ova ruta je brža i kraća. Trajalo je oko 5.5 sati.

Navodno postoji još jedna ruta kojom ćemo da idemo drugi puta, a to je: Zagreb-n.gradiška-banja luka-skender vakuf-travnik-kakanj-sarajevo negde oko 370km.

1.restoran u ključu na reci sani
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090910

2.plivsko jezero, jajce
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090911

3.Turbe, stari most
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090912

4. Turbe, đamija
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090913

5.Sarajevo, Zagrebačka ulica. Tu vozi autobus na struju, trolejbus (naselje grbavica)
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090914

6. Stadion NK željezničar
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090916

7. Baščaršija
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090917

8. povratak kući,
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG 20090918
[Vrh] Go down
{bf}Rufi
Admin
{bf}Rufi


Number of posts : 2460
Reputation : 60
Points : 2389
Registration date : 29.08.2008

ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Empty
PostajNaslov: Re: ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG   ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Emptyčet ruj 24, 2009 4:30 pm

:palac
tam si ploče moje drage prodaval nubu jedan :ubicute
[Vrh] Go down
http://balkanforces.forumotion.ne
Šaban
Admin
Šaban


Number of posts : 2688
Age : 58
Reputation : 32
Points : 2879
Registration date : 14.10.2008

ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Empty
PostajNaslov: Re: ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG   ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Emptypet ruj 25, 2009 12:59 pm

lol!
ne tamo sam jeftinije kupio od onoga što ti kupuješ po zagrebu.
Tamo dobiješ 100 ploča za 50 kuna
[Vrh] Go down
Sponsored content





ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Empty
PostajNaslov: Re: ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG   ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG Empty

[Vrh] Go down
 
ZG-Bihac-Sarajevo-Doboj-Sl.Brod-ZG
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
balkan forces americas army clan :: *Razonoda* :: ŽIVOT I STIL :: Raporti s Putovanja-
Forum(o)Bir: